Kategoriler
Your Cart

Blog Yazılarımız | Giza Home RSS Feed

Hone Giza 0 667
Koridor ve antreler, evinizin ilk izlenimini sunan, misafirlerinizi karşıladığınız alanlar olarak büyük önem taşır. Bu nedenle dekorasyonları, evin genel atmosferi ve stilini yansıtmada kilit rol oyna..
0 2044
Bu blog yazısında Türkmen halılarının sırlarını keşfedeceğiz. Bu güzel sanat eserleri genellikle Türkmen halkı için ulusal kimliğin sembolleri olarak görülür. Yüzyıllar boyunca, yetenekli zanaatkârlar..
0 1313
Halılar her kültüre göre değişim göstermektedir ve aslında uzun yüzyıllar boyunca kültürlerin sembolü olarak da görülmüştür. Bugün bile Afgan halısı, Türk kilimi, İskandinav halısı gibi pek çok terim ..
0 1414
Yumuşak halı trendinin her gün biraz daha öne çıkması ile step halı modelleri de sevilen bir ürün grubu haline gelmiştir. Step halılar odlukça ince ve sık dokunan özellikleri ile yumuşak halılara yeni..
0 1189
Kapının önündeki halı sadece evinizin dekorunun önemli bir parçası olmakla kalmaz, aynı zamanda bir amaca da hizmet eder. Halılar döşemelerinizi dışarıdan gelebilecek kir, çamur ve yağmurdan korur. Ay..
0 1361
Geleneksel halılar özgün tasarımları ve yüzyıllardır devam eden modelleri ile bugünün sevilen halı modelleri arasında yer almaktadır. Halılar pek çok alternatife sahiptir bu nedenle bir halı seçerken ..
0 383
Kilimler, tarih boyunca insanların ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan özel bir dokuma ürünüdür. Kilimler, tarihte farklı kültürlerde ve farklı coğrafyalarda üretilmiştir ve günümüzde de hala popüle..
0 325
Geleneksel halı ve kilimler yüzyıllardır kullanılmaktadır ve günümüzde hala popülerdir. Birçok kişi geleneksel halı ve kilimleri klasik ve zamansız oldukları için tercih etmektedir. Geleneksel halı ve..
0 666
Mutfak Halıları Temizliğe ve Dayanıklılığa Öncelikli ÜrünlerMutfak, evin en çok kullanılan ve en fazla temizlenmesi gereken alanıdır. Bu nedenle, mutfak halısı seçerken temizliğe ve dayanıklılığa önce..
0 377
Afgan Halısı Tarih, Kültür ve Sanatın BirleşimiAfganistan, tarihi ve kültür açısından zengin bir ülkedir. Bu zenginliğin birçok yansıması vardır ve Afgan halıları da bunlardan biridir. Afgan halıları,..
0 270
Salonlar, evlerimizin en önemli ve en çok ziyaret edilen odalarından biridir. Bu yüzden salon halısının seçimi de oldukça önemlidir. Günümüzde birçok halı markası ve modeli mevcuttur ve bu seçenekler ..
0 361
Halıların Özellikleri ve KaliteleriHalılar, evlerimizin ve işyerlerimizin günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olan dekorasyon eşyalarıdır. Halılar, birçok fonksiyonun yanı sıra, görsel olarak da ..
0 360
Halılar, tarihi yaklaşık 5000 yıl kadar geriye giden bir sanat formudur. İlk halılar, Mısır'da kil halıları şeklinde üretilmiş ve daha sonra Orta Asya'da geliştirilmiştir. Halılar, birçok kültürde yer..
0 259
Bir kaymaz taban halı evinizde kullanmak istiyorsanız, odalarınızın türüne ve amaçlarına uygun bir şekilde seçmeniz gerekir. Aşağıdaki odalar kaymaz taban halı kullanmak için en uygun yerlerdir:Oturma..
0 317
Kaymaz taban halılar, evlerimizin zemin kaplamaları için giderek daha popüler hale gelmektedir. Bunun nedeni, bu halıların çok sayıda avantajı bulunmasıdır. Bu avantajlar arasında en önemlileri şunlar..
0 289
Evinizin içeriye ilk izlenimi çok önemlidir ve kapı önü paspası da bu izlenimin bir parçasıdır. Kapının önüne konulan paspas, evinizin temizliğini ve görünümünü de etkiler. Bu nedenle, renkli ve şık s..
0 232
Çocuk odalarının dizaynı, çocuğunuzun sağlıklı ve mutlu büyümesi için çok önemlidir. Bu nedenle, çocuk odasındaki eşyalar da aynı şekilde seçilmelidir. Halılar, çocuk odasının vazgeçilmez aksesuarları..
0 302
Oturma odası, evin en çok ziyaret edilen ve kullanılan mekanlarından biridir. Bu nedenle, oturma odasının görüntüsü ve içerisindeki mobilyaların görüntüsü oldukça önemlidir. Bunlar arasında en önemli ..
0 737
Daha önce bir halı mağazasına adım attıysanız, halı fiyatlarının oldukça yüksek olabileceğini bilirsiniz. Peki ya size daha kaliteli halıları daha ucuza almanın bir yolu olduğunu söyleseydim? Gaziante..
0 288
Hem şık hem de konforlu bir halı arıyorsanız, Puffy halıdan başkasına bakmanıza gerek yok! Ev döşemelerindeki bu son trend interneti kasıp kavuruyor ve bunun nedenini anlamak çok kolay. Puffy halı, bi..
0 255
Mutfak, evinizdeki en önemli odalardan biridir. Aileniz için yemek hazırladığınız, misafirlerinizi ağırladığınız ve özel günler için bir araya geldiğiniz yerdir. Aynı zamanda evinizin en yoğun odaları..
0 225
Halı Outlet olarak, halıya dair her şey için tek adresiniz olmaktan gurur duyuyoruz. Sahip olabileceğiniz her türlü ihtiyaca uygun farklı renk, doku ve malzemelerde çok çeşitli halılar taşıyoruz. Geni..
0 4110
Gaziantep'te defolu halı satın alabileceğiniz yerler mi arıyorsunuz? Başka yere bakmanıza gerek yok! Bu blog yazısı size ucuz halı alabileceğiniz en iyi yerlerin bir listesini sunacak.1. Halı Pazarı: ..
0 265
Camiler birçok Müslümanı bir araya getiren ibadet yerleridir ve cami halısı camilerin yapısı ile kullanımı gereği olmazsa olmaz parçalarıdır. İbadet yeri olan camiler ayakkabı ile girilmeye uygun deği..
0 322
Evinize biraz daha rahatlık katmak için bir yol mu arıyorsunuz? Puffy halıdan başkasına bakmayın! Bu trend ev dekorasyonu dünyasını kasıp kavuruyor ve nedenini anlamak çok kolay. Puffy halının üzerind..
0 245
Bu blog yazısında, en iyi 5 bej halı modelini tartışacağız. Her bir halının kısa bir açıklamasının yanı sıra artılarını ve eksilerini de sunacağız. Bu yazıyı okuduktan sonra, hangi bej halı modelinin ..
0 511
Halılar eşsiz tasarımlara sahip olabilirler ve özellikle evleri, ofisleri ve daha pek çok yeri daha anlamlı kılarlar. Halıların tasarımları ve hitap ettikleri kitleler her zaman çeşitlidir. Bunlara eğ..
0 388
En güzel halı çeşitleri için sizlere pek çok alternatif sunuyoruz. Halı çeşitleri birden fazladır ve her zevke hitap edecek modeller barındırmaktadır. Halı çeşitleri halının kullanılacağı yere göre ve..
0 744
Kedi besleyenler için halı seçiminin birçok etkene dikkat edilerek yapılması gerekmektedir. Kediler doğaları gereği oldukça oyuncu ve hareketli dostlardır. Evde bulundukları zaman her alanda oynamak v..
0 321
Son dönemlerin en çok tercih edilen halı çeşitlerinden birisi olan country halı modelleri şıklık ve zarif görüntüleriyle kullanıcıların beğenilerini kazanmaktadır. Country halılarında en kullanışlı ve..
0 403
Astım hastalığı birçok insanda görülebilecek bir rahatsızlıktır. Bu nedenle astım hastası olan kişilerin yaşadıkları ortamı kendilerine ve hastalıklarına göre şekillendirmeleri gerekmektedir. Bunların..
0 455
Sahip olunan halıların alındığı gün gibi yıpranmamış, solmamış görünmesi ve uzun ömürlü olması için doğru halı temizliği çok önemlidir. Yanlış yöntemler kullanarak ağır kimyasallar ile leke çıkarmak i..
0 569
Gaziantep, Türkiye'de ucuz halı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, şanslısınız! Bu şehir, yüksek kaliteli halılar için harika fırsatlar sunan çok sayıda halı bayisine ev sahipliği yapıyor. Bu blog yazısınd..
0 229
Dükkanınızın önünü halı ile kaplamanın faydaları hakkındaki son blog yazımıza hoş geldiniz. Pek çok işletme sahibi artık mağaza önlerinde parke veya karo döşemeyi tercih ediyor, ancak alanınızı halı k..
0 343
Halılar evlerin ve ofislerin sevilen ürünleri arasındadır. Halılar dekorasyonun bir tamamlayıcısıdır ve bu nedenle halı önerileri birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Ancak halı önerilerinde dikkate ..
0 300
Ev ve iş yeri gibi alanlarda tercih edilen aksesuarlardan birisi ise paspas modelleri olmaktadır. Genellikle kapı önünü süslemek amacıyla kullanılan bu aksesuarlar çeşitli tarzlara hitap etmektedir. S..
0 670
Halı modelleri her yıl zengin trendleri ile ilgi çekmektedir. Halı modellerinin her yıl değişmesi aslında trendlerin halı modellerini de kapsadığını göstermektedir. Ev dekorasyonunda trendler değiştiğ..
0 398
Afgan halısı nesiller boyunca aktarılan zamansız bir hazinedir. Bu güzel ve eşsiz el işi ürün, en kaliteli malzemeler ve yetenekli işçilikle üretilmiştir. Afgan halısının canlı renkleri ve karmaşık ta..
0 345
Pek çok evde halılar yer almaktadır. Bu halılar farklı odalarda farklı formlarda ve tasarımlarda olacak şekilde konumlanmaktadır. Bu halılar içerisinde salon halıları da yer almaktadır. Salon halısı t..
0 271
Halı seçerken tek renkten sıkılanların, içindeki enerjiyi durduramayan yaşadığı çevreye de yansıtmak isteyenlerin ve hangi rengi seçeceğini bilemeyenlerin tercihi renkli halı modellerinden yana olmakt..
0 414
Dekoratif halı modelleri aslında süsleme amacı ile tercih edilen halılardır. Halılar genellikle kullanışlı olması ve zemin soğuğunu geçirmemesi için tercih edilmektedir. Aynı zamanda ayakları üşütmeme..
0 371
Halıların görüntüleri ve tasarımları kadar halıların ne kadar temiz ve hijyenik oldukları da önemlidir. Hijyenik halı içerisinde bulunması gereken birtakım özellikler vardır. Aynı zamanda halıları hij..
0 301
Ev tasarımı söz konusu olduğunda, gelip geçen pek çok farklı trend vardır. Bazıları gözden düşmeden önce birkaç yıl sürerken, diğerleri onlarca yıl boyunca etrafta kalmayı başarır. Şu anda, ev tasarım..
0 368
İyi bir banyo paspası banyonuzda büyük fark yaratabilir. Sadece şık bir dokunuş katmakla kalmaz, aynı zamanda duştan veya banyodan çıktığınızda ayaklarınızın temiz ve kuru kalmasına da yardımcı olurla..
0 345
Halılar uzun süre kullanılan dekorasyon ürünleridir ve bu nedenle temiz kalmaları önemsenen durumlardan biridir. Bir halının temiz olabilmesi için ise elbette temiz tutulması gerektiği kadar düzenli o..
0 385
Gaziantep halıları güzellikleri, dayanıklılıkları ve işçilikleriyle dünyaca ünlüdür. Yüzyıllar boyunca bu halılar yetenekli zanaatkârlar tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak el yapımı olarak..
0 472
Ülkemizde geçmişten bugüne kadar en çok tercih edilen yıllardır evlerde bulunan Türk halısı modelleri ve çeşitleri kullanımını halen daha sürdürmektedir. Klasikleşmiş Türk halısı modelleri günümüze ta..
0 344
Yaz aylarının vazgeçilmezi olan yazlık halılar geniş renk ve desen seçenekleri ile evlere yazın enerjisini getirmektedir. Yaz aylarında, evlerde, balkonlarda, yazlıklarda ve istenilen her yerde kullan..
0 444
Antep Halı olarak, her bütçeye ve ihtiyaca uygun çok çeşitli halı ve zemin kaplama ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Eviniz için doğru döşemeyi seçmeye çalışmanın göz korkutucu olabileceğini biliyor..
0 479
Çocukluktan gençliğe geçerken kişiliğin değişmesi ile birlikte eşyalarda değişiklik göstermektedir. Çocukluktan gençliğe geçen kişilerin aynı zamanda çevresinde ve odasında bazı değişiklikler meydana ..
0 446
Türkmen halıları kaliteleri, dayanıklılıkları ve sağlam görünümleriyle tanınır. Peki ya fiyatları? Bu blog yazısında, bir sonraki halınızı satın alırken bilinçli bir karar verebilmeniz için Türkmen ha..
0 376
Birbirinden renkli halılar içerisinde daha ağır bir görünüm için en çok tercih edilenler arasında koyu renk halı modelleri yer almaktadır. Özellikle büyük alanlarda kullanımlarda uygun olan koyu renk ..
0 237
Mobilyalarınızın fabrikadan evinize nasıl geldiğini hiç merak ettiniz mi? Mobilyalarımızın A noktasından B noktasına ulaşmasındaki karmaşık lojistiği genellikle hafife alırız. Bu blog yazısında, perde..
0 401
Halılar, insanların duygularını, hislerini ve beğenilerini net bir şekilde göstermektedir. Halı ve kilim motiflerindeki çeşitlilik de aslında bununla ilişkilidir. Ancak halı motiflerini etkileyen en t..
0 359
Otantik halı modelleri evlerimize farklı bir hava katmak istediğimizde başvurduğumuz en gözde halı modellerini içerir. İskandinav halıları, Afgan halıları ve İran halıları bu kategoriye ait halı çeşit..
0 355
Halılar birçok özgün modele sahiptir. Bu modelleri sınıflandırmak gerektiğinde de birçok seçenek ortaya çıkar. Bunlardan biri de sanatsal halı ürünleri olmaktadır. Sanatsal halı modelleri yüzlerce ürü..
0 362
Bir fabrikanız varsa, zeminleri iyi durumda tutmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Sadece temiz olmaları değil, aynı zamanda dayanıklı olmaları ve yoğun yaya trafiğine ve ekipmana dayanabilmele..
0 322
Halı almak isteyenlerin en çok kararsız kaldığı konulardan birisi en kullanışlı halı tercihini nasıl yapacakları olmaktadır. Halı alırken eğer özel olarak aranan bir halı yoksa ve kararsızlık yaşanıyo..
0 358
Trend halı modelleri arasında modern dokunuşlara sahip halıların yanı sıra etnik desenlere sahip halılar da oldukça fazla tercih edilmektedir. Pek çok trend halı çeşidi mevcuttur. Moda olan halı çeşit..
0 448
Modern zaman üretim halılarından olan makina halısı makine dokuma halı olarak da bilinmektedir. Makine halıları, elektrikle çalışan dokuma tezgahlarında teknoloji kullanılarak dokunan halılardır. Bu m..
0 474
Güncel halı modelleri arasında bir döneme çok yakışan halılarla, yeri değişmeyen ve her dönem modasını sürdüren halılar bulunmaktadır. Güncel halı modellerine her yeni gün bir renk, desen ve doku seçe..
0 990
Çerçeveli halı modelleri sayesinde evinizde istediğiniz her alanda modern çizgilere ya da geleneksel desenlere sahip halılar kullanabilirsiniz. Çerçeveli halı modelleri genellikle geleneksel desenlere..
0 1169
Halılar hem evlerin hem de bulundukları birçok yerin en önemli aksesuarı olarak öne çıkmaktadır. Ancak halı bazen aksesuar iken bazen de oldukça kullanışlı bir ürüne dönüşebilir. Dünyanın pek çok yeri..
0 299
Sık sık ıslanan bir zemine mi sahipsiniz? Ya da sadece evinize ekstra bir güvenlik katmanı mı eklemek istiyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman kaymaz zemin halısına ihtiyacınız var! Kaymaz zemin halıları, ..
0 785
Kilim halı çeşitleri olarak bahsetmeden önce ikisi arasındaki fark bilinmelidir. Gözle görülür farklardan bir tanesi halının kilimden daha kalın olduğudur. Buna ek olarak dokuma süresi ve modifiye de ..
0 313
Oyun halısı çocuk odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Hatta sadece çocuk odalarında değil, çocukların bulunduğu salon ya da oturma odalarında da belirli noktalar için tercih edilm..
0 459
En kullanışlı halı modelleri, halı kullanımında konfor arayan kişilerin tercih ettiği modellerdir. Kullanışlı halıların bakımı ve yıkaması oldukça kolaydır. Halıların kullanışlı olup olmadığı kişiden ..
0 5609
Halı, bir odayı gerçekten güzelleştiren ya da bozan şeylerden biridir. Eski, lekeli ve yıpranmış olduğu çok açıktır. Ama aslında Defolu halı satan yerler olduğunu biliyor muydunuz? Bu doğru! Hasarlı, ..
0 392
Kahve rengi halılar daha belirli bir zevki olan kullanıcıların tercih ettiği halılardandır. Kahverengi tonlarını kullanmak bej, siyah, beyaz tonlarının kullanmanın haricinde belli bir renk uyumu sağla..
0 681
Kaymaz halı modelleri en çok tercih edilen halı modellerinin başında gelir. Çünkü güvenliği arttırıcı kaymaz tabanı sayesinde çocuklu evlerde fazladan önlem alınmasını sağlar. Halılar yüzyıllar boyunc..
0 308
Oturma odanız için yeni bir halı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, yün halıları düşünebilirsiniz. Yün, dayanıklı ve leke tutmayan doğal bir elyaftır, bu da onu oturma odaları gibi yüksek trafikli alanlar ..
0 678
Banyo halısı, ıslak ve nemli zeminler için tasarlanmış hem işlevsel yönden faydalı hem de dekorasyon anlamında estetik görüntü sağlamayı amaçlayan halı çeşididir. Banyo halıları diğer alanların halıla..
0 2351
Bohem yaşam tarzı yüzyıllardır var ve genellikle sanatçılar, müzisyenler ve alışılmadık bir hayat yaşayan diğer özgür ruhlarla ilişkilendiriliyor. Peki Bohem bir yaşam tarzına sahip olmak gerçekten ne..
0 353
Bir Afgan halısına sahip olmanın birçok harika faydası vardır. Sadece güzel ve eşsiz olmakla kalmazlar, aynı zamanda çok dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Afgan halıları mevcut en iyi yünden yapılır ve ..
0 773
Gaziantep, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan ve halı fabrikalarıyla tanınan bir şehirdir. Bu fabrikalarda üretilen halılar, yüksek kaliteleri ve karmaşık tasarımlarıyla dünyaca ünlüdür. Bu blog yazı..
0 1140
Bir evin dekorasyonunu oluşturan temel eşyalarından biri de halılardır ve özellikle koridor gibi uzun dar alanları estetik göstermek amacı ile yolluk halı kullanılır. Evdeki uyumluluğu sağlamak, estet..
0 370
Yer paspası modelleri ev ve iş yerleri üzerinde günlük hayatımızda oldukça önemli bir konumda yer alıyor. Özellikle kapı önlerinde yer alan paspas modelleri hem dekorasyon amacıyla kullanılmakta hem d..
0 360
Şık halı modelleri bir ev dekorasyonunun en önemli noktalarından olmaktadır. Halıların tasarımları ve modelleri birçok çeşide sahiptir. Bu durum da halı tercih edecek kişileri memnun etmektedir. Halıl..
0 297
Bebek halısı pek çok heyecanlı anne ve baba tarafından sıklıkla incelenen ve araştırılan bir konu haline gelmektedir. İlk kez gelecek bebeği için en iyisini isteyen aileler tarafından oda hazırlığı ko..
0 344
Evlerde çoğunlukla tercih edilen kapı paspas modelleri özellikle dış kapı paspas çeşitleri ile gündemde yerini alıyor. Özel olarak tasarlanmış olan bu modeller ile birlikte kişiler evlerinde hoş bir t..
0 1015
Sadelik ve sakinlik sevenlerin tercihi tek renk halı modelleri ve desensiz halı modellerinden yana olmaktadır. Tek renk halı modelleri bir rengin açıktan koyuya geçtiği kontrast modeller olabileceği g..
0 427
Kilim modelleri çeşitliliği bakımından ev, mekan dekorasyonuna en çok katkı sağlayabilecek ve her tarzda uyum sağlayabilecek bir dokuma üründür. Desen, renk ve dokuma farklılıkları ile alıcılarına çok..
0 450
Günümüzde çocuk odası halı modelleri büyük bir ilgi görmektedir. Özellikle ebeveynler tarafından çocuk odası tasarımları pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Sunulan modeller özellikle ebeveynler ta..
0 395
Halılar arasında antrasitrenk halı her sezon modasını koruyan ve sıklıkla tercih edilen halı renkleri arasındadır. Genellikle modern evlere estetik bir dokunuş olarak kullanılırlar. Renkleri dolayısıy..
0 367
Farklı renge görehalılar, alanlarda farklı enerjiler yaymaktadır. Neredeyse her türlü renkte her türlü desen ve modelde halılara ulaşabildiğimizden, işin en zor kısmı seçim yapmaktır. Halı rengi ve mo..
0 486
Mutfaklar, hem ev içerisinde en çok kullanılan ortak alanlardan biri olduğundan hem de yiyecek içecek burada hazırlandığından çabuk kirlenir ve mutfak yollukları çabuk kirlenen mutfak zeminleri için k..
0 799
En şık mutfak halısı seçimi ile çok daha iyi görünen bir mutfak tasarımı elde etmek mümkündür. Mutfaklar evin en çok vakit geçirilen yerlerinden biridir. Hem kadınlar hem de erkekler mutfakta yemek ya..
0 823
Düz renk halı modelleri her evin en büyük kurtarıcı parçasıdır. Neredeyse her eşya ve her renk ile kombinlenebilirler. Daha sakin ve duru bir görüntüleri vardır. Sade ve sakin bir görüntü arayanların ..
0 519
Tarihte ilk olarak Türkler tarafından kullanıldığı düşünülen kilimler günümüzde hâlâ kullanılmaya devam edilmektedir. Türk kültüründe asırlardır kullanılan bir sergi eşyasıdır . Teknolojinin gelişmesi..
0 365
Antreler evlerin küçük ve değerlendirilmeye müsait alanlardır. Ancak antre tasarımı çok daha zordur çünkü genellikle küçük olması nedeni ile birtakım problemlere sebep olabilmektedir. Antre dekorasyon..
0 374
Bej renk halı modelleri açık renk halılar arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Kullanıldığı her ortamda alanı ferahlatıp temiz bir görüntü sunmaktadır. Bej halılar beyaz halılar kadar aç..
0 357
 Ev dekorasyonları son yıllarda evde geçirilen vaktin artması nedeni ile çok daha önemli bir hale gelmiştir. Ev dekorasyonu aslında birçok unsura sahiptir. Mobilyalar, dolaplar, zemin renkleri, duva..
0 763
Halı yerleştirmeye uygun olmayan fakat zeminin kapatılmak istendiği yerlere yolluk modelleri kurtarıcı bir parça olmaktadır. Evlerde girişler, antre ve koridor gibi daha dar alanlarda kullanılan yollu..
0 424
Salon halısı modelleri oturma odası ve salonların vazgeçilmez dekorasyon unsurlarıdır. Salon halıları oldukça farklı malzemeden oluşmaktadır. Her zevke ve tercihe uygun salon halıları görmek mümkündür..
0 410
Mutfak halısı modelleri birçok alternatifi ile herkes için bir ürün sunmaktadır. Mutfak halısı seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken birtakım şeyler vardır. Bunlara dikkat ederek mutfağınıza en uyg..
0 303
Çocuk odası dekorasyonu oldukça önemlidir. Çocukların geniş hayal dünyalarına hitap edecek deklarasyon tasarlamak gereklidir. Bu da çok renkli dekorasyonları gündeme getirir. Her çocuk için farklı far..
0 4323
Çeşit çeşit defoluhalı 6m2 boyutlarında ve farklı renk seçeneklerinde satışa sunulmaktadır. Defolu halı seçenekleri arasında en çok tercih edilen boyut genellikle 6m2 olmaktadır. 6m2 halılar klasik bi..
0 431
Yolluk alırken en çok tercih edilen modeller arasında Pandora yolluk çeşitleri yer alır. Gerek desenleriyle gerek modeliyle gerekse her eve uyum sağlamasıyla herkesin beğeni duyduğu Pandora yolluklar,..
0 507
Kilim motifleri bir ülkenin, coğrafyanın birçok anlayışını ve yaşam biçimini gözler önüne sermektedir. Her ülkenin farklı tasarımlara sahip kilimleri bulunmaktadır. Tercih edilen renkler, kullanılan d..
0 591
Kilim modelleri oldukça zengin bir tasarım yelpazesine sahiptir. Bu çeşitlilik pek çok kişinin özgün kilim tasarımlarına sahip olmasını sağlamaktadır. Kilim kültürü ülkemizde ve çevre bölgelerde uzun ..
0 419
Halı ihtiyacı olunduğunda alışverişte ilk dikkat çeken kampanya dönemindeki mağazalar ve indirimli halılar olmaktadır. Neredeyse her evde kullanılan halılar özellikle birkaç tane birden alınmak istend..
0 376
Ev dekorasyonuna şıklık vermek ve günlük vaktin en çok geçirildiği alanlara tarz katmak için birbirinden çeşitli kaliteli halılar ile evlerde bir bütünlük oluşturmak mümkün. Yaşanılan alanlardan keyif..
0 3390
Halı alırken normal fiyatının altında ve bütçesini aşmayacak şekilde almak isteyenlerin tercihi olan defoluhalı toptan alındığında da çok daha uyguna denk gelmektedir. Toptan halı kullanılacak mekanla..
0 315
Halılar, evlerin en önemli aksesuarları arasında bulunmaktadır. Halılar aslında ev dekorasyonu içerisinde yer alan mobilyaların bir tamamlayıcısı olarak nitelendirilmektedir. Bebek halısı da bunlardan..
0 384
Toplu bir şekilde halı alınacaksa evin baştan aşağı halı ihtiyacı giderilecekse alışveriş için kampanyalar yakalayıp kampanyalı halılar ile halı ihtiyacını karşılamak bütçe açısından en uygun yöntemdi..
0 387
Halı alışverişinin en uygun en hesaplı yöntemlerinden birisi tercihi outlet halılar yönünde yapmaktır. Outlet halılar takip edilerek normalde çok daha fazla fiyatlarda mağazalarda satılan halılar kola..
0 340
Çocuk odaları çocukların evde en çok vakit geçirdikleri mekanlardır. Bu sebeple her anlamda çocuklar için uygun olması gerekmektedir. Çocukların dünyalarına uygun modeller ve renkler tercih edilmeli..
0 407
Patchwork halı modelleri, geçmişin izlerini hem modern hem de şık bir şekilde evlere taşımakta estetik ve renkli görüntüsü ile de birçok kişi tarafından sevilip tercih edilmektedir. Tercih edilmelerin..
0 932
Yün halı nasıl temizlenir ve bakılırsa aynı doğrultuda ömrü de o kadar uzun olacaktır. Çünkü yün halılar temizliği doğru yapılmadığında kolayca yıpranan ve yapısı bozulabilen halılardandır. Yün halıla..
0 440
Bebek odalarının vazgeçilmez pek çok aksesuarı bulunmaktadır. Bunlardan biri de aslında tasarımı bütün ibr hale getiren halılardır. Tüm mobilyaları le uyum sağlayan bebek odası halılarının özellikle..
0 302
Paspas modelleri ve işlevleri bakımından oldukça geniş yelpazede çeşitlilik sunan ve hemen herkesin hayatında yeri olan, genellikle küçük alanları kapatmak için kullanılan ufak halı parçalarıdır. Pasp..
0 434
Çocuk odaları çocukların renkli dünyalarına uygun olmalıdır. Farklı renkler, desenler tercih edilerek renkli bir dekorasyon düzenlenmelidir. Her bir parça birbiriyle uyumlu olursa ortaya iyi bir gör..
0 499
 Afgan halı, Türkmen ve Acem kültürünün belki de en önemli kesişim noktasında duran bir yaygı sanatıdır. Dünyada sadece yaygı sanatının değil daha da kapsamlı bir şekilde tasarım sanatının en otan..
0 441
Madu halı modelleri ile zengin bir halı görünümüne sahip olabilirsiniz. Özellikle şık bir ev ve oda tasarımı için tercih edilen bir modeldir. Madu halılarda modern tarz da birçok iplik kullanılmaktadı..
0 483
Picasso Bohem halı modelleri ile salon ve oturma odalarında şıklığı yakalamak mümkün. Halılar evin en sevilen ve göze çarpan aksesuarları arasında yer almaktadır. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda ola..
0 491
Banyo paspas modelleri diğer paspas modellerine göre daha geniş çeşitliliğe sahiptir. Diğer alanlarda kullanılan paspas çeşitlerinin genelde yapısı, kalınlıkları ve genel olarak modelleri benzer olurk..
0 637
Afgan halıları el işçiliği ile dokunan yün ya da pamuk saçaklar ile tamamlanan halılardır. Halının üretildiği ipliğin kalitesine göre ürünün ömrü de belirlenir. Afgan halı çeşitleri arasında Uşak, Kun..
Gösterilen: 1 ile 117 arası, toplam: 117 (1 Sayfa)

https://telegra.ph/Hali-12-21